Bestel uw cv installatie bij Buurs
   Webshop  Zakelijk  Informatie  Service  Contact  Log in
Oliegestookte CV-ketels
Oliegestookte Combi-ketels
Electrische CV-ketels
Toebehoren
Documentatie
Dealers
Roca
  20 GTI 30 GTI 20 GTIF 30 GTIF 26 GTA 26 GTAF  

Roca Gavina 30 GTI

De Roca Gavina 30 GTI is een oliegestookte combi-ketel geschikt voor diesel of huisbrandolie, met een vermogen van 33,7kW. Door ge´ntegreerde brander, pomp en expansievat is de installatie van de ketels uiterst eenvoudig. De rookgasafvoer kan naar keuze aan de achterzijde of aan de bovenzijde gemonteerd worden. De afvoer kan verkleind worden van 125mm naar 80mm.

Op het elektronisch bedieningspaneel kunnen waterdruk en keteltemperatuur worden afgelezen. Ook de instellingen van de ketel kunnen met behulp van dit gebruiksvriendelijke paneel worden gedaan.

Het rendement van de 30 GTI is uitermate gunstig: 91,5% gemeten volgens de 92/42/EEC richtlijn en mag daarom met recht een HR-ketel genoemd worden. De ketel voldoet aan de kwaliteitseisen van het CE-keurmerk.



De 30 GTI levert een 16,1 liter warm tapwater per minuut door middel van de ingebouwde warmtewisselaar.
Geen boiler met warm water voorraad, dus geen kans op legionella besmetting.
Ruim voldoende warm water voor een lekkere warme douche.






Kijk voor prijs of bestelling in onze webshop.

  Gavina 20GTI Gavina 30GTI Gavina 20GTIF Gavina 30GTIF
Vermogen (kW)23,333,723,333,7
Rendement (%)92,191,592,191,5
Watercapaciteit (l)29242924
Expansievat (l)10101010
 
Spanning (V)230230230230
Vermogen Pomp (W)90909090
Vermogen Brander (W)140140140140
 
Opbrengst water ΔT 30°C (l)11,116,111,116,1
 
Hoogte (mm)850850850850
Breedte (mm)450450490490
Diepte (mm)600600600600
Gewicht (kg)126135135144
 
Aansluitingen CV3/4"bt3/4"bt3/4"bt3/4"bt
Aansluitingen Tapwater1/2"bt1/2"bt1/2"bt1/2"bt
Rookgasafvoer/luchtaanvoer (mm)12512580/8080/80



 Help  Nieuws  Route  Retourneren  Vacatures
Buurs - Handelsstraat 11a - 8263 BE Kampen - (085) 87 69 815
© Copyright Buurs 2009