Bestel uw cv installatie bij Buurs
   Webshop  Zakelijk  Informatie  Service  Contact  Log in
Oliegestookte CV-ketels
Oliegestookte Combi-ketels
Electrische CV-ketels
Toebehoren
Documentatie
Dealers
Roca
  20 GT 30 GT 20 GTF 30 GTF  

Roca Gavina 20 GT

De Roca Gavina 20 GT is een oliegestookte cv-ketel geschikt voor diesel of huisbrandolie. Door ge´ntegreerde brander, pomp en expansievat is de installatie van de ketels uiterst eenvoudig. De rookgasafvoer kan naar keuze aan de achterzijde of aan de bovenzijde gemonteerd worden. De afvoer kan verkleind worden van 125mm naar 80mm.

Op het elektronisch bedieningspaneel kunnen waterdruk en keteltemperatuur worden afgelezen. Ook de instellingen van de ketel kunnen met behulp van dit gebruiksvriendelijke paneel worden gedaan.

Het rendement van de 20 GT is uitermate gunstig: 92,1% gemeten volgens de 92/42/EEC richtlijn. De ketel voldoet aan de kwaliteitseisen van het CE-keurmerk.


Kijk voor prijs of bestelling in onze webshop.

  Gavina 20GT Gavina 30GT Gavina 20GTF Gavina 30GTF
Vermogen (kW)23,333,723,333,7
Rendement (%)92,191,592,191,5
Watercapaciteit (l)29242924
Expansievat (l)10101010
 
Spanning (V)230230230230
Vermogen Pomp (W)90909090
Vermogen Brander (W)140140140140
 
Hoogte (mm)850850850850
Breedte (mm)450450490490
Diepte (mm)600600600600
Gewicht (kg)122131130139
 
Aansluitingen CV3/4"bt3/4"bt3/4"bt3/4"bt
Rookgasafvoer/luchtaanvoer (mm)12512580/8080/80



 Help  Nieuws  Route  Retourneren  Vacatures
Buurs - Handelsstraat 11a - 8263 BE Kampen - (085) 87 69 815
© Copyright Buurs 2009